Informace pro modeláře a piloty

Lokalita

modelářské letiště Sobínka
GPS 50.0541569N, 14.2710522E
https://mapy.cz/s/JW5z

Datum

sobota 1. 6. 2019

Příjezd

Program startuje v sobotu v 09:00 hod. (od 10:00 komentovaný program), je tedy nutné, abyste tento den dorazili nejpozději do 8:30 hod.! Po předchozí dohodě můžete přijet už v pátek, v areálu budou připraveno zázemí (toalety, elektrorozvod) od pátečních 17:00 hod.

Parkování

Každý účastník má zajištěno 1x místo na parkování, koordinátor pořadatele Vás na Vaše parkovací místo navede. Parkoviště pro piloty zařazené do letového programu je vyznačené na přiloženém plánku jako č. 18. S ostatními modeláři (pozemní technika) se na parkování dohodneme individuálně. Prosíme, parkujte na přidělená místa, ať v tom máme trochu pořádek. Pokud máte zvláštní požadavky na parkovací plochu (např. přijedete s karavanem), dejte nám včas vědět Díky!

Odjezd

Nemusíte spěchat, někteří modeláři budou zůstávat až do neděle, můžete se připojit. Prosíme, pro likvidaci svého odpadu využijte odpadkové koše umístěné v areálu letiště.

Co s sebou

    • dobrou náladu
    • šikovné ruce
    • modely, které chcete ukázat
    • příslušenství nutné pro provoz modelu (hlavně nabíjení :)
    • pokud budete chtít přijet už v pátek, vezměte si stan, karimatku, příp. auto na přespání a vlastní občerstvení (to bude zajištěno až v sobotu, gril bude k dispozici už v pátek)

Bezpečnost

Diváci jsou chráněni ochrannými sítěmi a Vy nejlépe víte, jak se chovat, aby nedošlo k nějaké úhoně. Pořadatel má akci pojištěnou na riziko poškození zdraví a majetku, ale za svůj model a škody na něm pochopitelně odpovídáte sami.

Registrace

Každý modelář, jehož účast v programu jsme předem emailem potvrdili, se dostaví do registračního místa ve stanovišti řídícího letového provozu (na plánku č. 4), kde jej koordinátor zaregistruje a od něhož obdrží obálku s informacemi. Možná bude i pilotní tričko :-D

Obálka

Obsah obálky, kterou obdržíte při registraci:
    • jmenovka pilota se sponou na připevnění. Mějte ji prosím připevněnou na viditelném místě na oblečení, je to fajn „poznávací“ pomůcka pro diváky.
    • lístky na občerstvení (jídlo + pití),

    • orientační letový program.


Občerstvení

Zajistili jsme pro Vás občerstvení! Vyzvednout si ho můžete v boudě mezi 12-13h na plánku č. 19) bude i točené nealko pivo. Dobrou chuť!

Volný vstup

Každý účastník modelářského programu má nárok na volné vstupy pro své blízké na akci. Prosím ohlaste předem nejpozději do 7. 6. jména Vašich blízkých, kteří se přijdou podívat na akci, a my je zařadíme na guest list. Jména prosím sdělte na níže uvedený kontaktní e-mail, pokud jste to již neudělali. Díky!


Moderátor

Naši moderátoři jsou skvělí a pro ještě lepší výkon potřebují dostatek informací o Vašich letových ukázkách a modelech. Pokud jste dosud nedodali informace k Vašim letovým ukázkám a modelům, s nimiž budete létat, nebo je „jen“ vystavovat, udělejte tak prosím nejpozději do 7. 6. (na níže uvedený e-mail), ať jsou moderátoři připraveni a mohou vizuální vjemy divákům dokreslit svým zasvěceným výkladem :) Díky!

Program

Znáte od nás orientační letový plán, sami ale víte nejlépe, kolik faktorů může jeho vývoj narušit. Buďte proto shovívaví a především vždy připraveni na povolání a akci :) Všichni jste nám potvrdili svoji účast na akci, piloti jsou jmenovitě uvedeni v programu, který šel „ven“ 20.5. Pokud byste z jakéhokoliv vážného důvodu nemohli na akci dojet, prosím buďte kolegiální a dejte nám včas vědět, ať situaci nějak vyřešíme, příp., pokud byste měli možnost za sebe poslat „náhradníka“, učiňte tak. Děkujeme!

Omezení letové výšky

DŮLEŽITÉ: Prosím respektujte bez výjimky povolenou letovou výšku max. 80 m (zhruba jako 20ti patrový panelák). Nechceme udělat modelářskému letišti na Sobínce žádný problém, no ne? Díky!!!

Dotazy

S dalšími dotazy, na které jste tady nenašli odpověď, se na nás beze všeho obracejte:
email: detsky-denvemail.cz
tel.:     +420 603503419

Tomáš Navrátil

L E T U   Z D A R !