Novinky

Na letošní 8. ročník přinese mimo jiné následující atrakce:

RC Truck Kamenice - prezentace tahačů a nákladních modelů.

RC Rally Škoda-Auto Motorsport - sportovní tým mladoboleslavské automobilky ŠKODA

Akce se zúčastní firma PELIKAN DANIEL s prezentací na ploše 22x10 metrů s dráhou pro RC modely. Na stánku budou vystaveny nejnovější modelářské produkty, drony apod. K vyzkoušení bude i RC simulátor, na dráze se zdarma jezdí s RC modely aut. Postavit se dá házedlo balsové či papírové. 

Partnerem akce je Model Hobby magazín, který je jedním z nejstarších modelářských časopisů v České republice, vycházející již od roku 1996. Orientuje se hlavně na modeláře, kteří berou modelařinu jako volnočasový koníček, ale ani na začínající modeláře nezapomíná. Pro ty je určena například rubrika „Model pro radost“, tedy plánky na stavbu jednoduchých modelů pro začátečníky, nebo nová rubrika o elektrotechnických pojmech v modelářství. Pro, nejen, zkušenější modeláře pak přináší testy novinek na trhu, ať už z oblasti leteckého, automobilového či lodního modelářství. Dále reportáže ze zahraničních výstav, průvodce zahraničními muzei, která stojí za návštěvu a v neposlední řadě rubriku „Monografie“ s původními plány skutečných letadel. Od ledna 2013 vychází Model Hobby magazín jako první v ČR také v digitální verzi. Ta nabízí předplatitelům oproti tištěné verzi navíc videa, interaktivní propojení produktů či bonusové materiály ke stažení. Online digitální verze MODEL HOBBY E-MAGAZIN je dostupná na všech moderních zařízeních, tedy na PC, MAC, iPadech, iPhonech, či smartphonech s operačními systémy Android a Windows.

K partnerům akce se připojila také firma Hacker Model Production a.s.Občerstvení během akce zajistí restaurace a kavárna Korkorán.

http://www.restauracekorkoran.cz/

V průběhu akce Dětský modelářský den budou připravovat kvalitní kávu Segafredo zkušení baristé mobilní kavárny Café Truck.